Ďalekohľad Vortex Razor HD 12x50

Ďalekohľad Vortex Razor HD 12x50

Ďalekohľad Vortex Razor HD 12x50, Ø objektívov 50mm, zväčšenie 12x, antireflexné vrstvy XR (typ FMC vrstiev), HD optické sklo s extra pevnou a odolnou úpravou šošoviek, ARMOR TEK vrstva pre ochranu šošoviek proti poškriabaniu a znečisteniu, ďalekohľad plnený Argónom.

Ceny sú na vyžiadanie!

Viac detailov

Obrázok loga výrobcu / značky:
Výrobca:
Vortex


1 185,00 € s DPH

Vortex Razor HD sú veľmi kvalitne spracované ďalekohľady, ktoré aj pri veľkých zväčšeniach ponúkajú ostrý, čistý, jasný a kontrastný obraz v celej šírke zorného poľa. Telo ďalekohľadu je odľahčené, ergonomicky tvarované a pogumované. Dobre padne do rúk a drží aj v nepriaznivom počasí. Ďalekohľady disponujú kvalitným nízkodisperzným HD optickým sklom, antireflexnými vrstvami typu XR a Argónovou výplňou proti zaroseniu optiky z vnútra ďalekohľadu. Šošovky sú potiahnuté ochrannou vrstvou ARMOR TEK odolnou voči poškriabaniu, či pôsobeniu vonkajších vplyvov, ako prach, nečistoty, alebo olej. Úplnú vodotesnosť zaručujú O-krúžky. Očnice sú vysúvacie s možnosťou nastavenia medzipolôh. Je možné ich vytiahnuť a nahradiť gumovými krojenými očnicami, ktoré chránia pred vnikaním bočného rušivého svetla. Nastavenie dioptrií je možné prevádzať na pravom okulári. Nastavovací systém dioptrií je vybavený zaisťovaním, čo zaručuje pozorovateľovi istotu nastavenia. Ostrenie sa prevádza centrálnym zaostrovacím kolieskom a je jemné a presné. Ďalekohľad je vhodný na denné pozorovanie okolia, či prírody. Kôli jeho väčšiemu zväčšeniu je vhodné ho upevniť na statív.

Ceny sú na vyžiadanie!


  • VIP Warranty: na všetky výrobky Vortex je poskytovaná plná doživotná a bezpodmienečná záruka.
  • HD optika: je optické sklo s extra nízkym rozptylom svetla prinášajúce pôsobivé vysoké rozlíšenie a farebnú vernosť obrazu.
  • XR antireflexné vrstvy: sú vrstvy typu FMC (viacnásobne plne vrstvená optika) dodávajúce vysoký kontrast a vynikajúce optické vlastnosti aj pri nízkej svetelnosti. Vrstvením typu XR sú potiahnuté všetky plochy so stykom sklo-vzduch.
  • ARMOR TEK: je ultra tvrdá ochranná vrstva na vonkajších plochách optiky, ktorá chráni šošovky pred poškriabaním, olejom a nečistotami.
  • AR: Argónom plnené telo ďalekohľadu slúži proti zahmlievaniu optiky z vnútra.
  • O-krúžky: slúžia na zabránenie vnikaniu vody do ďalekohľadu. Vďaka týmto krúžkom je ďalekohľad úplne vodotesný.
  • Strechové hranoly: strechové hranoly disponujú fázovými filtrami. Používané sú len na ďalekohľadoch vyšších tried. Táto úprava vylepšuje rozlíšenie a kontrast.

 

zväčšenie 12x
priemer objektívu 50mm
veľkosť výstupnej pupily 4,17mm
vzdialenosť výstupnej pupily 19mm
hranoly BaK-4 s fázovými vrstvami
antireflexné vrstvy XR-FMC
zorné pole m/1km 91m
najkratšia ostriaca vzdialenosť 3m
vodotesný/plnený plynom áno/áno
možnosť pripojenia statívu áno
hmotnosť 1120g
rozmery 188x142 mm
obsah balenia krytky, gumové krojené očnice, brašňa, popruh, handrička
katalógové číslo
   

 

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny sú s DPH

Pokladňa