Ďalekohľad Vortex Talon HD 8x32

Ďalekohľad Vortex Talon HD 8x32

Ďalekohľad Vortex Talon HD 8x32, Ø objektívov 32mm, zväčšenie 8x, antireflexné vrstvy XR (typ FMC vrstiev), HD optické sklo s extra pevnou a odolnou úpravou šošoviek, ARMOR TEK vrstva pre ochranu šošoviek proti poškriabaniu a znečisteniu, ďalekohľad plnený Argónom.

Viac detailov

Obrázok loga výrobcu / značky:
Výrobca:
Vortex


443,00 € s DPH

Ďalekohľady Vortex Talon HD disponujú kvalitnou optikou pozostávajúcou z optického skla HD s nízkym rozptylom svetla potiahnutou antireflexnými vrstvami typu XR a fázovými filtrami na strechových hranoloch, ktoré vylepšujú rozlíšenie a kontrast. O ochranu šošoviek pred poškriabaním, či pôsobením oleja, alebo iných nečistôt sa stará ochranná vrstva ARMOR TEK.  Pri ďalekohľadoch tejto rady je samozrejmosťou Argónová výplň zabraňujúca roseniu optiky. Dioptrická korekcia sa nastavuje na pravom okulári. Výhodou je možnosť nastavenia dioptrickej korekcie a následné zaistenie polohy. Ďalekohľad je vhodný na denné pozorovanie. Vďaka kvalitnej optike dobre poslúži aj v šere či za súmraku.

 

  • VIP Warranty: na všetky výrobky Vortex je poskytovaná plná doživotná a bezpodmienečná záruka.
  • HD optika: je optické sklo s extra nízkym rozptylom svetla prinášajúce pôsobivé vysoké rozlíšenie a farebnú vernosť obrazu.
  • XR antireflexné vrstvy: sú vrstvy typu FMC (viacnásobne plne vrstvená optika) dodávajúce vysoký kontrast a vynikajúce optické vlastnosti aj pri nízkej svetelnosti. Vrstvením typu XR sú potiahnuté všetky plochy so stykom sklo-vzduch.
  • ARMOR TEK: je ultra tvrdá ochranná vrstva na vonkajších plochách optiky, ktorá chráni šošovky pred poškriabaním, olejom a nečistotami.
  • AR: Argónom plnené telo ďalekohľadu slúži proti zahmlievaniu optiky z vnútra.
  • O-krúžky: slúžia na zabránenie vnikaniu vody do ďalekohľadu. Vďaka týmto krúžkom je ďalekohľad úplne vodotesný.
  • Strechové hranoly: strechové hranoly disponujú fázovými filtrami. Používané sú len na ďalekohľadoch vyšších tried. Táto úprava vylepšuje rozlíšenie a kontrast.

 

zväčšenie 8x
priemer objektívu 32mm
veľkosť výstupnej pupily 3,2mm
vzdialenosť výstupnej pupily 15,2mm
hranoly BaK-4 s fázovými filtrami
antireflexné vrstvy XR-FMC
zorné pole m/1km

140m

najkratšia ostriaca vzdialenosť 2,5m
vodotesný/plnený plynom áno/áno
možnosť pripojenia statívu áno
hmotnosť 561g
rozmery 137x127 mm
obsah balenia krytky, brašňa, popruh, handrička
katalógové číslo
   
Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny sú s DPH

Pokladňa