Ďalekohľad Vortex Viper HD 10x50

Ďalekohľad Vortex Viper HD 10x50

Ďalekohľad Vortex Viper HD 10x50, Ø objektívov 50mm, zväčšenie 10x, antireflexné vrstvy XR (typ FMC vrstiev), HD optické sklo s extra pevnou a odolnou úpravou šošoviek, ARMOR TEK vrstva pre ochranu šošoviek proti poškriabaniu a znečisteniu, ďalekohľad plnený Argónom.

Ceny sú na vyžiadanie!

Viac detailov

Obrázok loga výrobcu / značky:
Výrobca:
Vortex


640,00 € s DPH

Ďalekohľady Vortex Viper HD disponujú kvalitnou optikou pozostávajúcou z optického skla HD s nízkym rozptylom svetla potiahnutou antireflexnými vrstvami typu XR a fázovými filtrami na strechových hranoloch, ktoré vylepšujú rozlíšenie a kontrast. O ochranu šošoviek pred poškriabaním, či pôsobením oleja, alebo iných nečistôt sa stará ochranná vrstva ARMOR TEK.  Pri ďalekohľadoch tejto rady je samozrejmosťou Argónová výplň zabraňujúca roseniu optiky. Dioptrická korekcia sa nastavuje na pravom okulári. Výhodou je možnosť nastavenia dioptrickej korekcie a následné zaistenie polohy. Ďalekohľad je vhodný na denné pozorovanie. Vďaka kvalitnej optike dobre poslúži aj v šere či za súmraku.

Ceny sú na vyžiadanie!

 

  • VIP Warranty: na všetky výrobky Vortex je poskytovaná plná doživotná a bezpodmienečná záruka.
  • HD optika: je optické sklo s extra nízkym rozptylom svetla prinášajúce pôsobivé vysoké rozlíšenie a farebnú vernosť obrazu.
  • XR antireflexné vrstvy: sú vrstvy typu FMC (viacnásobne plne vrstvená optika) dodávajúce vysoký kontrast a vynikajúce optické vlastnosti aj pri nízkej svetelnosti. Vrstvením typu XR sú potiahnuté všetky plochy so stykom sklo-vzduch.
  • ARMOR TEK: je ultra tvrdá ochranná vrstva na vonkajších plochách optiky, ktorá chráni šošovky pred poškriabaním, olejom a nečistotami.
  • AR: Argónom plnené telo ďalekohľadu slúži proti zahmlievaniu optiky z vnútra.
  • O-krúžky: slúžia na zabránenie vnikaniu vody do ďalekohľadu. Vďaka týmto krúžkom je ďalekohľad úplne vodotesný.
  • Strechové hranoly: strechové hranoly disponujú fázovými filtrami. Používané sú len na ďalekohľadoch vyšších tried. Táto úprava vylepšuje rozlíšenie a kontrast.

 

zväčšenie 10x
priemer objektívu 50mm
veľkosť výstupnej pupily 5mm
vzdialenosť výstupnej pupily 19,5mm
hranoly BaK-4 s fázovými filtrami
antireflexné vrstvy XR-FMC
zorné pole m/1km 93m
najkratšia ostriaca vzdialenosť 2,5m
vodotesný/plnený plynom áno/áno
možnosť pripojenia statívu áno
hmotnosť 771g
rozmery 170x132 mm
obsah balenia krytky, brašňa, popruh, handrička
katalógové číslo
   

 

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny sú s DPH

Pokladňa