Ďalekohľad Vortex Vulture HD 8x56

Ďalekohľad Vortex Vulture HD 8x56

Ďalekohľad Vortex Vulture HD 8x56, Ø objektívov 56mm, zväčšenie 8x, antireflexné vrstvy XR (typ FMC vrstiev), HD optické sklo s extra pevnou a odolnou úpravou šošoviek, ARMOR TEK vrstva pre ochranu šošoviek proti poškriabaniu a znečisteniu, ďalekohľad plnený Argónom.

Viac detailov

Obrázok loga výrobcu / značky:
Výrobca:
Vortex


364,00 € s DPH

Ďalekohľady Vortex Vulture HD boli vyrábané špeciálne pre pozorovateľov zameraných na sledovanie za šera a znížených svetelných podmienok. Z ponuky zväčšení danej rady vyplíva, že sú určené prevažne pre poľovníkov a strelcov pozorujúcich či už okolie postriežky, alebo pre pozorovateľov využívajúcich ďalekohľady na väčšie vzdialenosti. Pri týchto modeloch rovnako ako aj pri ostatných z ponuky výrobcu sa neubralo na kvalite a aj v tomto prevedení sa môžete spoľahnúť na spomínanú kvalitu v podobe HD optiky, antireflexných vrstiev typu XR, vylepšený kontrast a rozlíšenie vďaka fázovým filtrom na strechových hranoloch, či O-krúžkov pre dosiahnutie úplnej vodotesnosti a v neposlednom rade ja na Argónovú výplň zabezpečujúcu zabráneniu rosenia ďalekohľadu z vnútra. Korekciu dioptrií je možné nastaviť pomocou člena na stredovej osi pred kolieskom ostrenia.


  • VIP Warranty: na všetky výrobky Vortex je poskytovaná plná doživotná a bezpodmienečná záruka.
  • HD optika: je optické sklo s extra nízkym rozptylom svetla prinášajúce pôsobivé vysoké rozlíšenie a farebnú vernosť obrazu.
  • XR antireflexné vrstvy: sú vrstvy typu FMC (viacnásobne plne vrstvená optika) dodávajúce vysoký kontrast a vynikajúce optické vlastnosti aj pri nízkej svetelnosti. Vrstvením typu XR sú potiahnuté všetky plochy so stykom sklo-vzduch.
  • ARMOR TEK: je ultra tvrdá ochranná vrstva na vonkajších plochách optiky, ktorá chráni šošovky pred poškriabaním, olejom a nečistotami.
  • AR: Argónom plnené telo ďalekohľadu slúži proti zahmlievaniu optiky z vnútra.
  • O-krúžky: slúžia na zabránenie vnikaniu vody do ďalekohľadu. Vďaka týmto krúžkom je ďalekohľad úplne vodotesný.
  • Strechové hranoly: strechové hranoly disponujú fázovými filtrami. Používané sú len na ďalekohľadoch vyšších tried. Táto úprava vylepšuje rozlíšenie a kontrast.

 

zväčšenie 8x
priemer objektívu 56mm
veľkosť výstupnej pupily 7mm
vzdialenosť výstupnej pupily 23mm
hranoly BaK-4 s fázovými vrstvami
antireflexné vrstvy XR-FMC
zorné pole m/1km 107m
najkratšia ostriaca vzdialenosť 3m
vodotesný/plnený plynom áno/áno
možnosť pripojenia statívu áno
hmotnosť 1110g
rozmery 168x147 mm
obsah balenia krytky, brašňa, popruh, handrička
katalógové číslo
   

 


Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny sú s DPH

Pokladňa