Pravidlá obchodu

Stránky www.teleskopy-optika.com prevádzkuje a rovnako o Vašu spokojnosť sa stará firma:

EVRIAN s.r.o.
Nitrianska 352/172
951 13 Branč
IČO: 46140654
DIČ: 2023263011
IČ DPH: SK2023263011
tel. 0908 438 557
mail: teleskopy.optika@gmail.com

1. Objednávky zrealizované v internetovom obchode www.teleskopy-optika.com sú považované za záväzné. Zákazník odoslaním objednávky potvrdzuje, že súhlasí s pravidlami obchodu, s možnosťami platby, dodacími podmienkami, reklamačným poriadkom a zoznámil sa s ustanovením o ochrane osobných údajov.

2. Poprosíme Vás pred odoslaním objednávky si ešte raz skontrolujte vyplnené osobné údaje. Každá objednávka je po odoslaní potvrdená e-mailovou správou, v ktorej máte poslednú možnosť skontrolovať správnosť vyplnených údajov. Pokiaľ je v objednávke z nejakého dôvodu chyba, kontaktujte nás čo najskôr-chybu opravíme a budete mať istotu, že zásielka bude správne doručená.

3. Pokiaľ dôjde medzi vybavením a odoslaním objednávky k zmene cien, platia vždy ceny uvedené v už uskutočnenej objednávke.

4. Predajca si vyhradzuje právo zákazníka telefonicky kontaktovať kôli overeniu alebo upresneniu objednávky, pokiaľ ide napr. o vyššiu hodnotu objednávky, nejaké chýbajúce či nepresné údaje atď.

5. Stornovanie objednávky: V prípade, že ste si objednali tovar v našom internetovom obchode a z nejakého dôvodu by ste chceli objednávku zrušiť ešte pred jej vybavením, prosíme Vás napíšte nám na náš mail teleskopy.optika@gmail.com , alebo nás telefonicky kontaktujte  na našom tel.č 0908 438 557, že si želáte zrušiť-stornovať objednávku. My Vám následne odpíšeme a budeme Vás informovať o stornovaní Vašej objednávky. Tým sa objednávka ruší. Ak už bol tovar odoslaný, prípadne ste ho aj vyplatili a chceli by ste ho vrátiť, informujte nás o tom a pošlite nám tovar v pôvodnom balení, nepoškodený a v plnom rozsahu, ako ste ho dostali od nás. Neposielajte nám tovar na dobierku-nebude prebratý. Vrátený tovar bude skontrolovaný a ak bude kompletne zabalený v pôvodnom obale a dodaný v plnom rozsahu, ako ste ho dostali, budú Vám vrátené peniaze podľa dohody.

6. Ceny: Ceny uvedené na našich stránkach sú uvedené vrátane DPH (20%). Akciové ceny sú uvedené k jednotlivým tovarom a na určitú dobu, alebo do vypredania skladových zásob. Zľavy sa nedajú navzájom kombinovať, ani navyšovať o individuálne zľavy, či akcie.

 

Možnosti platby
Dodacie podmienky
Reklamácie
Ochrana osobných údajov


Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny sú s DPH

Pokladňa