Pozorovací ďalekohľad Vortex Razor HD 20-60x85 45°

Pozorovací ďalekohľad Vortex Razor HD 20-60x85 45°

Pozorovací ďalekohľad Vortex Razor HD 20-60x85, 45°, Ø objektívu 85mm, zväčšenie 20-60x, antireflexné vrstvy XR (typ FMC vrstiev), HD optické sklo s extra pevnou a odolnou úpravou šošoviek, ARMOR TEK vrstva pre ochranu šošoviek proti poškriabaniu a znečisteniu, ďalekohľad plnený Argónom.

Ceny sú na vyžiadanie!

Viac detailov

Obrázok loga výrobcu / značky:
Výrobca:
Vortex


0,00 € s DPH

Vortex Razor HD sú veľmi kvalitne spracované pozorovacie ďalekohľady, ktoré aj pri veľkých zväčšeniach ponúkajú ostrý, čistý, jasný a kontrastný obraz v celej šírke zorného poľa. Tubus ďalekohľadu je vyrobený zo zliatin Magnézia. K statívovej pätke je uchytený pomocou obrúče. Po uvolnení aretácie na pätke je možné ďalekohľadom otáčať okolo optickej osi v rozsahu 360°. Ďalekohľady disponujú kvalitným nízkodisperzným HD optickým sklom, antireflexnými vrstvami typu XR a Argónovou výplňou proti zaroseniu optiky z vnútra ďalekohľadu. Šošovky sú potiahnuté ochrannou vrstvou ARMOR TEK odolnou voči poškriabaniu, či pôsobeniu vonkajších vplyvov, ako prach, nečistoty, soľ, alebo olej. Úplnú vodotesnosť zaručujú O-krúžky. Okulár ďalekohľadu je vybavený systémom pre plynulú zmenu zväčšenia v rozsahu 20-60x a je vymeniteľný s okulárom s pevným zväčšením 30x (nie je súčasťou balenia). Ostrenie je vnútorné, dvojstupňové pre rýchle zaostrenie a jemné doostrenie. Objektív disponuje vysunovacou rosnicou, ktorá sa dá využiť aj ako tienidlo. Ďalekohľad je vhodný na denné pozorovanie okolia, či prírody a fotenie. Objektív je zložený z troch členov tzv. triplet z nískodisperzného APO HD skla minimalizujúci farebnú vadu na minimum. Pre strelcov dobre poslúži doplnok v podobe okuláru RT 30x so zámernou osnovou M-RAD pre vypočítanie vzdialenosti terča.

Ceny sú na vyžiadanie!


  • VIP Warranty: na všetky výrobky Vortex je poskytovaná plná doživotná a bezpodmienečná záruka.
  • HD optika: je optické sklo s extra nízkym rozptylom svetla prinášajúce pôsobivé vysoké rozlíšenie a farebnú vernosť obrazu.
  • XR antireflexné vrstvy: sú vrstvy typu FMC (viacnásobne plne vrstvená optika) dodávajúce vysoký kontrast a vynikajúce optické vlastnosti aj pri nízkej svetelnosti. Vrstvením typu XR sú potiahnuté všetky plochy so stykom sklo-vzduch.
  • ARMOR TEK: je ultra tvrdá ochranná vrstva na vonkajších plochách optiky, ktorá chráni šošovky pred poškriabaním, olejom a nečistotami.
  • AR: Argónom plnené telo ďalekohľadu slúži proti zahmlievaniu optiky z vnútra.
  • O-krúžky: slúžia na zabránenie vnikaniu vody do ďalekohľadu. Vďaka týmto krúžkom je ďalekohľad úplne vodotesný.

 

zväčšenie 20-60x
priemer objektívu 85mm
veľkosť výstupnej pupily 4,25mm
vzdialenosť výstupnej pupily 20-18mm
typ objektívu triplet APO HD
antireflexné vrstvy XR-FMC
zorné pole m/1km 37-19m
najkratšia ostriaca vzdialenosť 5m
vodotesný/plnený plynom áno/áno
možnosť pripojenia statívu áno
hmotnosť 1863g
rozmery 387 mm
obsah balenia krytka okuláru a objektívu, brašňa
katalógové číslo
 prevedenie  uhlový, 45°

 

Zákazník ktorý si zakúpil tento produkt, si tiež kúpil aj...

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny sú s DPH

Pokladňa