Prenájom montážnej plošiny Nitra

Prenájom montážnej plošiny Nitra

Prenájom montážnej plošiny-autoplošiny Avia MP13. Práce vo výškach na montážnej plošine, opravy verejného osvetlenia, el. prípojky, elektroinštalácie rodinných domov, montáž osvetlení, elektroinštalácie v halách, spilovanie stromov, čistenie odkvapov.

Tel. kontakt: 0911 667 277

Viac detailov


0,00 € s DPH

Prenájom montážnej plošiny-autoplošiny Avia MP13 v Nitre a okolí. Práce vo výškach na montážnej plošine, opravy verejného osvetlenia, el. prípojky, elektroinštalácie rodinných domov, montáž osvetlení, elektroinštalácie v halách, spilovanie stromov, čistenie odkvapov Nitra, Ivánka pri Nitre, Branč, Mojmírovce, Cabaj Čápor, Janíkovce, Čechynce, Veľký Lapáš, atď. 
Vďaka elektročerpadlu je možné s plošinou pracovať aj v uzatvorených halách bez emisií z motora. Práce je možné prevádzať vo výškach do 13m. 
Verejné osvetlenia na dedinách, v mestách, osvetlenia hál, elektroinštalačné práce-ťahanie elektrických rozvodov v halách realizujeme pomocou montážnej plošiny Avia MP13. 
Orezávanie stromov, čistenie odkvapov, čistenie šikmých škridľových striech od machov silnotlakým prúdom vody a iné práce na montážnej plošine.


Tel. kontakt: 0911 667 277

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny sú s DPH

Pokladňa