Vyhliadkový ďalekohľad Nikon 20x120 III

Vyhliadkový ďalekohľad Nikon 20x120 III

Vyhliadkový ďalekohľad Nikon, Ø objektívov 120mm, zväčšenie 20x, antireflexné vrstvy Nikon original, vodotesný do hĺbky 2m po dobu 10min., plnený Dusíkom proti zahmlievaniu optiky z vnutra.

Viac detailov


9 199,00 € s DPH

Vyhliadkový ďalekohľad Nikon by nemal chýbať na terasách prestížnych firiem, hotelov a luxusných víl. Tento ďalekohľad ponúka krásne, kontrastné pohľady do prírody, mesta, či jeho okolia priamo z terasy Vášho domu, alebo firmy. Doprajte svojim zamestnancom a sebe ukludňujúce posedenie na terase s možnosťou obhliadky prírody, či okolia a oni sa Vám odmenia vyšším pracovným výkonom.

Ďalekohľad disponuje 20 násobným zväčšením, ktoré pri priemeroch objektívov 120mm dosahuje úctihodné zorné pole 52m/1km, ktoré je vhodné pre pozorovanie prírody, či okolia z vyvýšených miest. Rovnako dobre poslúži pri pozorovaní nočnej oblohy. Vďaka jeho prevedeniu a konštrukcii je možné pozorovať okolie v rozsahu 360° vo vodorovnej rovine s možnosťou náklonu -30° až + 70°. Vďaka gumovým očniciam s bočným krytím si užijete ešte kontrastnejší obraz, ktorý nebude rušený bočným rušivým svetlom. Ďalekohľad je stavaný na externé, rovnako ako aj na interné použitie. Odoláva vonkajším vplyvom počasia a teplotným výkyvom. Vďaka dusíkovej výplni v tele ďalekohľadu je vodotesný a prachotesný. Ďalekohľad sa nezarosí pri prudkej zmene teplôt. Dlhý očný reliéf Vám zaručí kontrastný a čistý obraz aj pri pozorovaní s okuliarmi.

Ďalekohľad je dodávaný bez stĺpového statívu. Stĺpový statív s adaptérom na uchytenie k ďalekohľadu je možné dodať za cenu 1928,- €. Je to voliteľné príslušenstvo.

 

zväčšenie 20x
priemer objektívu 120mm
antireflexné vrstvy Nikon original
priemer výstupnej pupily 6mm
očný reliéf 20,8mm
zorné pole m/1km 52m
medziočný rozsah 58-74mm
vodotesný/plnený plynom áno/áno
možnosť pripojenia statívu  uloženie na statív
obsah balenia  ďalekohľad 

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny sú s DPH

Pokladňa